TÜM ÜRÜNLERDE TÜRKİYE’NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ KARGO
Bilgi & Sipariş Hattı 0 (537) 275 88 34 / 0 (544) 452 53 57

Hakkımızda

Yapılan bilimsel araştırmalar göstermiştir ki boy uzunluğuyla kendine güven,pozitiflik,mutluluk ve başarı direk orantılıdır.   Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler üreterek onların sosyal hayatta daha başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır..

Elyap Usta

 

El-yap markalı boy uzatan ayakkabılarına yurt dışından da çok yoğun talep gelmektedir,ürünlerimizi gönderdiğimiz ülkelerden Bağziları : Fransa-Belçika-İsviçre-Hollanda-Almanya-İngiltere-Avusturya-Rusya-Azerbeycan dır.

Elyap usta 2

Ürünlerimizi ELyapımı, %100 türk malı, %100 deri,[analin ] üreticiden tüketiciye aracısız, %60 daha ekonomik olarak siz tüketicilere sunmaktayız.

Gizli Topuklu Ayakkabı almadan önce boy uzatan ayakkabı fiyatlarını araştırmanızı tavsiye ederiz. El-yap marka gizli topuklu erkek ayakkabı modellerinin tek yetkili üreticisi ve satıcısı "el-yap.com.tr" dir. Müşteri memnuniyeti,kalite ve her kesime uygun fiyat politikamızdan hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz., Gizli topuklu ayakkabı da el-yap.com.tr'yi tercih etiiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız..

Elyap ürün

.. Güle Güle Kullanın ..