BOY UZATAN AYAKKABILAR

Bilgi & Sipariş Hattı 0 (537) 275 88 34 / 0 (544) 452 53 57

İçten Topuklu Erkek Ayakkabıları

İÇTEN TOPUKLU ERKEK AYAKKABISI El-Yap 'tan alınır !
 
Artık Kimse size tepeden bakamayacak dedik ya şaka yapmıyoruz. Biz sizler için topuğu gizli, el emeği  ile özel üretilmiş dışarıdan bakıldığında belli olmayan içten topuklu erkek ayakkabısını 40 yıllık tecrübeli ustalarımızla Antalya'da elyapımı olarak  üretiyoruz. içe takılan gizli  tabanı da çinden getirmiyoruz onu da El-Yap olarak  Türkiye'de biz üretiyoruz.
 
İÇTEN GİZLİ TOPUKLU ERKEK AYAKKABILARI
 
El-Yap 'tan almış olduğunuz içi topuklu, içten topuklu Erkek ayakkabıları %100 yerli Malı , %100 Deri ve anında 7cm boy uzatan, anında 9 cm boy uzatan içten topuklu erkek ayakkabılarını üretiyoruz. Fiyata ve kaliteye bakmak isterseniz hemen şimdi sizleri başka sitelere başka modellere bakmaya davet ediyoruz, Buyurun bakın.

İddia ediyoruz çünkü bu işin öncülerinden biri biziz. iddia ediyoruz çünkü Türkiye'de içten topuklu erkek ayakkabılarını ilk üreten ve internet üzerinden ilk satan firmalardanız.

Türkiye'nin Her yerine Edirne, Ankara, İstanbul,izmir, Kars, Sivas, Konya, Trabzon kısacası Türkiye'mizin tüm illerine Dünyanın Her yerine içten topuklu erkek ayakkabıları gönderiyoruz. Fiyatta ise inadına mütevazi kalmaya devam ediyoruz,çünkü biz%100 müşteri memnuniyetine her şeyden çok önem veriyoruz....
 
Tek bacak kısalığı sorunu olanlar için ise telefonla cm alınıp özel olarak tek tabanı yükseltilmiş içten topuklu erkek ayakkabısını üretiyoruz. 
 
►   Unutmayın içten topuklu ayakkabı el yapımı olur,
►   Unutmayın içi topuklu ayakkabı El-yap ta üretilir.
►   Unutmayın en uygun içten topuklu erkek ayakkabısı El-yap dan alınır.
 
TÜRKİYE'NİN HER YERİNE
KAPIDA ÖDEME
KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI
 
 
www.el-yap.com.tr

SİPARİŞ TELEFON : 0542 451 52 53