0 (545) 505 9 505
0 (537) 275 88 34

Boy Uzatan Ayakkabı

Boy uzatan ayakkabı mı olur?   

Evet el-yap ayakkabılar ile boy uzatan ayakkabı olur.
 
Boy uzatan ayakkabı nasıl boy uzatır?
 
Çok basit boy uzatan ayakkabı içerisindeki tabanları göstermeyecek şekilde özel olarak el yapımı üretilmiştir onun için dışardan bakıldığında normal bir ayakkabı gibi görünen el yap ayakkabıları gerçekte içinde gizli 5-7-9 cm lik tabanları olan ve sizi olduğunuzdan daha uzun gösteren boy uzatan ayakkabıdır. boy uzatan ayakkabı üretimi ciddi ve özen gerektiren bir iştir.

Boy uzatan ayakkabı makine ile fabrikasyon ayakkabı üretimi ile olmaz. el-yap.com.tr tarzı benzeri boy uzatan ayakkabı üreten bir italyan üretici ayakkabılarını Türkiye'ye 300-400 euro dan satmaktadır. Oysa el-yap el yapımı boy uzatan ayakkabı Türkiye sınırları içinde Antalya'da bulunan Can Ayakkabıcılık Atolyesinde 40 yıllık tecrübeli ayakkabı ustalarının maharetli ellerinde üretilip en uygun fiyatl,aracısız( üreticiden,tüketiciye) 38 numaradan 44 numaraya kadar siz değerli kullanıcılara sunulmaktadır.

Boy uzatan ayakkabı alırken dikkat ediniz el-yap etiketini görmediğiniz boy uzatan ayakkabılara itibar etmeyiniz. veya fabrikasyon boy uzatan ayakkabılara itibar etmeyiniz. boy uzatan ayakkabı üretimi  ciddi bir iştir.
 
how to increase your height? ways to increase your height, how to get tall/taller, hand made height increasing man shoes, hand made leather turkish shoes, get tall from 5 to 9 cm's,